• Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Autobutler współpracuje z eBay

Autobutler współpracuje z eBay

24 września 2014, 13:52 Autobutler eBay

Autobutler współpracuje z eBay w Niemczech, aby uruchomić eBay Motors Werkstattportal

Pośrednio, brytyjscy właściciele samochodów skorzystają z partnerstwa z eBay, ponieważ wnosi ono szeroką wiedzę na temat samochodów i napraw do Autobutlera, który pracuje nad poprawą przejrzystości w całej branży. Tak więc, szeroki międzynarodowy rozwój Autobutlera może potencjalnie dać brytyjskim właścicielom samochodów dostęp do jednego z największych na świecie centrów napraw i usług samochodowych.

Kim jest eBay?

eBay jest jednym z największych na świecie rynków internetowych, łączącym ludzi z rzeczami, których potrzebują i kochają, praktycznie zawsze i wszędzie. eBay ma 149 milionów aktywnych kupujących na całym świecie i ponad 700 milionów aktywnych ofert indywidualnych i handlowych w dowolnym momencie, z czego większość stanowią towary nowe i o stałej cenie.

Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym w 190 krajach, eBay zapewnia spersonalizowaną obsługę zakupów i bezproblemowy dostęp do towarów z ulicy i całego świata. Dostosowane do potrzeb klientów aplikacje zakupowe, takie jak eBay Fashion i eBay Motors, pozwalają dostosować sposób kupowania i sprzedawania, a eBay zapewnia różnorodność i wybór sprzedawcom, umożliwiając im oferowanie towarów konsumentom na całym świecie za pośrednictwem kanałów internetowych, mobilnych i lokalnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ebay.com

.

Uzyskaj ofertę na naprawę samochodu